top of page

Kamusal Yapılar ve Alışveriş Merkezleri

KENTPARK AVM GENEL WC
Ankara

Proje tarihi: 2023

Kentpark AVM genel WC alanları iç mimari konsept tasarım ve uygulama projeleri KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ MİLLET KÜTÜPHANESİ
Gaziantep

Proje tarihi: 2021

Gaziantep şehrinde yapılmakta olan Millet Kütüphanesi projesi kapsamında,  40.000 m² toplam kapalı alana sahip kütüphane projesinin iç mimari konsept tasarım ve uygulama projeleri ve yapının cephe tasarımı KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

CEPA AVM Ortak Alan
Ankara

Proje tarihi: 2021

Alanın iç mimari konsept tasarım ve uygulama projeleri KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

LOT2 AVM
Taşkent, Özbekistan

Proje tarihi: 2019

Özbekistan Taşkent şehrinde yapılmakta olan Taşkent City projesi kapsamında, LOT-2 parseli yapı grubu içerisinde yer alan 48.000 m² toplam kapalı alana sahip AVM projesinin mimari tasarım ve uygulama projeleri APEAS / AZE Design tarafından, tüm iç mimari konsept ve uygulama projeleri ise KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

LOT2 AVM 2
Taşkent, Özbekistan

Proje tarihi: 2019

Özbekistan Taşkent şehrinde yapılmakta olan Taşkent City projesi kapsamında, LOT-2 parseli yapı grubu içerisinde yer alan 2. AVM projesinin mimari tasarım ve uygulama projeleri APEAS / AZE Design tarafından, tüm iç mimari konsept projeleri ise KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

LOT2 AVM 3
Taşkent, Özbekistan

Proje tarihi: 2019

 

Özbekistan Taşkent şehrinde yapılmakta olan Taşkent City projesi kapsamında, LOT-2 parseli yapı grubu içerisinde yer alan 3. AVM projesinin mimari tasarım ve uygulama projeleri APEAS / AZE Design tarafından, tüm iç mimari konsept projeleri ise KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

Kentpark AVM
Aile Odası ve Bebek Odaları
Ankara

Proje tarihi: 2016

 

Günümüz standartlarında yenilenen Kentpark AVM aile odası ve 8 adet bebek odası için konsept ve uygulama projeleri ile kontrolörlük hizmetleri KCL Proje tarafından gerçekleştirilmiştir.

Novada AVM
Konya

Proje tarihi: 2014

 

67.000 m² toplam alana sahip olan, Konya'nın en yeni alışveriş merkezi 2015 yılında hizmete girmiştir. Tüm iç mimari konsept ve uygulama projeleri KCL Proje tarafından hazırlanmış; şantiye kontrolörlüğü hizmeti verilmiştir.

Kentpark AVM - WC Renavasyon
Ankara

Proje tarihi: 2015


Günümüz standartlarında yenilenecek olan Kentpark AVM genel tuvaletler ve koridorları için renevasyon projesi hazırlanmıştır.

Uygulaması 2018 yılında başlanan toplam 16 adet bay ve bayan wc alanının konsept tasarımı ve uygulama projeleri KCL Proje'ye aittir.

Kentpark AVM Renavasyon
Ankara

Proje tarihi: 2014
 

Kentpark AVM renevasyon projeleri kapsamında;

danışma bankosu, çiçeklik ve havuz alanı, ara kat tavan ve zemin projeleri, 2. kat koridoru ve kiralanabilir alanların oluşturulması işi ile Kentpark Ofis lobi alanı konsept ve uygulama projeleri KCL Proje tarafından hazırlanarak şantiye kontrolörlüğü hizmeti verilmiştir.

Kidspark Kentpark AVM
Ankara

Proje tarihi: 2013

 

Kentpark AVM, 1. katta, kiralanabilir alanlar dahil 4200 m² alana tasarlanan Kidspark'ın konsept ve uygulama projeleri ile şantiye kontrolörlüğü KCL Proje'ye aittir. Zemin kaplamasından tavan uygulamalarına kadar özel tasarlanan alanda, mekana özel ıslak hacimler vebu hacimlerin içerisinde çocuk ergonomisine özel tuvalet ve lavabolar tasarlanmıştır. Mekan yaşayan ve dönüşebilen bir orta alan tasarımına sahiptir.

Kızılay AVM
Ankara

Proje tarihi: 2010 - 2012

 

Atıl Kızılay binası şehrin en popüler alışveriş merkezine dönüştü. 42.000 m² toplam alana sahip olan binanın dönüşüm projesi kapsamında; tüm konsept tasarımı, aydınlatma tasarımı, çevre düzenleme tasarımı, ve tüm uygulama projeleri ve kontrolörlüğü KCL Proje'ye aittir.

Butovo Viva AVM
Moskova

Proje tarihi: 2010

 

32.000 m² toplam alana sahip olan alışveriş merkezinin iç mimari konsept tasarımı, iç mimari uygulama projesi KCL Proje'ye aittir.

bottom of page