top of page

Konut & Karma Kullanım

LOT2 Konutları 1+1 Tip Daire
Taşkent, Özbekistan

Proje tarihi: 2019

Özbekistan, Taşkent City projesi kapsamında mimari projesi APEAS/AZE Design tarafından yapılmakta olan ve LOT-2 parseli yapı grubu içerisinde yer alan konut bloğu 1+1 tip daire için tüm iç mimari konsept projeleri KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

LOT2 Konutları Lobi & Kat Holleri
Taşkent, Özbekistan

Proje tarihi: 2019

Özbekistan, Taşkent City projesi kapsamında mimari projesi APEAS/AZE Design tarafından yapılmakta olan ve LOT-2 parseli yapı grubu içerisinde yer alan konut bloklarına ait lobi ve kat holleri için tüm iç mimari konsept projeleri KCL Proje olarak tarafımızca hazırlanmıştır.

Elmar Towers
Ankara

Proje tarihi: 2016

 

Mimari projesi Gökhan Aksoy Mimarlık tarafından tasarlanan Elmar Towers projesinin, tüm iç mimari konsept ve uygulama projeleri KCL Proje tarafından hazırlanmıştır. 

 

Proje; 804 adet 1+1 ve 2+1 konut, sosyal tesisler ve açık AVM 'den oluşmaktadır.

Doğaşehir Villaları
Konya

Proje tarihi: 2015

 

Konya Doğaşehir Villalarının konsept tasarımı ve uygulama projeleri villa sahiplerine özel olarak, farklı alternatiflerde KCL Proje tarafından hazırlanmıştır. Proje 8 adet villadan oluşmaktadır.

Platin Beytepe Konutları
Ankara

Proje tarihi: 2014

 

Ankara Çayyolu'nda 2016 yılında tamamlanan ve 62 adet 4+1 dairelerden oluşan konut projesinin, tip daireler ve genel mekanlar için, tüm iç mimari konsept ve uygulama projeleri KCL Proje tarafından hazırlanmış, kontrol ve danışmanlık hizmetleri verilmiştir.

Gülce Villaları
Ankara

Proje tarihi: 2013

 

Ankara'nın en prestijli bölgelerinden Çayyolu'nda bulunan Gülce Villaları, 1250 m² lik arazide yer alan 8 adet villa, 450 - 580 m² kapalı alana sahip olan 3 ayrı tipte tasarlanmıştır. Tüm iç mimari konsept ve uygulama projeleri, çevre düzenleme projesi, cephe konsept ve uygulama projeleri, aydınlatma projeleri KCL Proje tarafından hazırlanmış, kontrol ve danışmanlık hizmeti verilmiştir.

bottom of page